متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 4 استعداد درخشان (برگزیدگان علمی): تمدید مجدد مهلت پذیرش دانشجویان در دوره های دکتری تخصصی سال 1399

خلاصه خبر: مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش دوره های دکتری تخصصی استعداد درخشان (برگزیدگان علمی) تا 31 خرداد ماه 1399 تمدید شد.

پیرو انتشار اطلاعیه شماره 3 و باتوجه به تاخیر در برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 1399موارد زیر را به اطلاع داوطلبان ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان می رساند:

  1. مهلت ثبت نام حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ 31 خرداد ماه 1399 تمدید شد.
  2. داوطلبان محترم واجد شرایط بایستی در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی در سامانه گلستان دانشگاه وفق مفاد اطلاعیه شماره 1 اقدام نمایند.
  3. نتیجه بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک داوطلبان پس از پایان مهلت ثبت نام و حداکثر تا پایان تیرماه 99 از طریق بخش آموزش وبگاه دانشگاه اعلام می شود و صرفا داوطلبانی که وضعیت بررسی مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه "تایید" باشد، مجاز به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه در سامانه گلستان دانشگاه و دریافت گواهی ثبت نام می شوند و نیازی به پیگیری و تماس تلفنی نیست.
  4. نظر به اینکه مصاحبه علمی داوطلبان ادامه تحصیل از طریق این فراخوان، همزمان با داوطلبان آزمونی انجام می شود؛ اطلاعیه دعوت به جلسه براساس رشته های مختلف نیز پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون نیمه متمرکز و مشخص شدن جدول زمانی برگزاری مصاحبه علمی داوطلبان ذی ربط، از طريق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد و داوطلبان بایستی صرفا از این طریق تاریخ مصاحبه خود را مشاهده و مراجعه نمایند.

 

منبع خبر:مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


31 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 5717