متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 1مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی 1399: مدارک لازم و چگونگی ثبت نام الکترونیکی داوطلبان

خلاصه خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون جزییات ثبت نام، ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1399 را اعلام کرد.

کلیه داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در مرحله دوم (بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی) آزمون نیمه متمرکز دوره¬های دکتری سال 1399 این دانشگاه ضروری است متن اطلاعیه را با دقت مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه، نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک لازم اقدام و سپس در قالب جدول زمان بندی (که متعاقبا توسط دانشگاه اعلام خواهد شد) نسبت به ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک و دریافت گواهی انجام ثبت نام اقدام نمایند.
از آنجا که با توجه به شرایط خاص جامعه به دلیل شیوع کووید 19، مرحله دوم آزمون دکتری به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد، لازم است داوطلبان با مراجعه به جداول زمانی پیوست این اطلاعیه آمادگی و برنامه¬ریزی کامل برای شرکت در جلسات غیرحضوری (مجازی) مصاحبه، در بازه زمانی 5 الی 14 مهرماه سال 1399، را فراهم نمایند. جزئیات زمانی (ترتیب الفبایی تماس با داوطلب) و نحوه برگزاری (آدرس فضای مجازی) متعاقبا تا 2 مهرماه از طریق اطلاعیه در بخش آموزش وبگاه دانشگاه تربیت مدرس منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

منبع خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


23 شهریور 1399 / تعداد نمایش : 42754