خدمات


 

اعطای سهمیه تکثیر و صحافی به دانشجویان

دانشجویان با استفاده از کد اعتباری می توانند از سهمیه تکثیر خود در طول دوران تحصیل استفاده نمایند
کد اعتباری چیست: کدی است که از طرف انتشارات دانشگاه به منظور استفاده دانشجویان از سهمیه اعتبار تکثیر و صحافی برای آنها اختصاص داده شده است.
سهمیه اعتبار تکثیر هر سال در مهرماه برای استفاده دانشجویان شارژ می شود و برای هر بار شارژ اعتبار، کد اعتباری جدیدی به دانشجو اختصاص می یابد.
سهمیه تکثیر و صحافی پایان نامه و رساله موقع دفاع شارژ می‌شود.
سهميه اعتبار تكثيرحداكثر تا 3 ماه پس از دفاع، معتبر خواهد بود.
نکته مهم: برای استفاده از باقیمانده سهمیه اعتباری سال گذشته، لازم است از کد اعتباری سال مربوط استفاده گردد.
:روش دریافت کد اعتباری ورود به سامانه گلستان از آدرس golestan.modares.ac.irمشاهده گزارش اعتبار بودجه دانشجویی از طریق مسیر زیر: منوی پژوهش> مدیریت بودجه و اعتبارات> گزارش اعتبار بودجه دانشجویی (شماره گزارش برای دسترسی سریع «1618») پس از وارد کردن شماره دانشجویی، مشاهده گزارش را کلیک و مبلغ اعتبار تخصیص یافته و کد اعتباری را مشاهده نمایید. (حفظ کد اعتباری به عهده دانشجو است).

روش استفاده از کد اعتباری: دانشجو با مراجعه به مرکز تکثیر و صحافی دانشگاه و پس از مشخص شدن نوع کار(کپی، پرینت، صحافی و ...) و تعداد آن، با توجه به راهنمای استفاده از وب کیوسک

  1. وارد کردن کد اعتباری
  2. کلیک روی دکمه جستجو
  3. کلیک در ستون تعداد درخواستی و وارد کردن تعداد سرویس مورد نیاز
  4. کلیک روی چاپ فاکتور و دریافت فیش ازچاپگر وب‌کیوسک و تحویل به متصدی صندوق

برای دسترسی به شیوه‌نامه استفاده از سهمیه اعتبار تکثیر به آدرس press.modares.ac.ir مراجعه و در بخش آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌ها « شیوه‌نامه استفاده از سهمیه اعتبار تکثیر » مطالعه فرمایید.